Antalya Yatak Yikama


Yatak yıkama uzmanlık ve özen gösteren eylemlerin başında gelmektedir .Antalya Yatak Yıkama  Firması geçmişten günümüze koltuk ve yatak yıkama hizmetleri verebilmektedir. Firmanın başarılı personellerinden kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet alarak, eşyalarınızı kusursuz bir hijyene ulaştırmak mümkün olabilecektir.
Firmamız yatak ve koltuk yıkama hizmetinde, teknolojinin sunmuş olduğu son model makineler kullanılmaktadır. Yataklar günün yorgunluğunun atıldığı, ter sebebiyle zaman içerisinde kirlenen kullanışlı eşyaların başında gelmektedir.
Bu kadar sık kullanılan bir eşyanın belirli aralıklarla temizlenmesi oldukça önemlidir. Kişilerin kendi imkanları ile yatak yüzeyini silmeye çalışması kirlerin daha çok içeri gömülmesine neden olabilmektedir. Bu noktada profesyonel bir hizmet alınabilmesi son derece önemlidir.
Özel makineler kullanılarak yapılan yıkama hizmeti koltuk ve yatağınızın içerisine gizlenmiş olan tüm bakterileri ve kirlerin vakumlanarak çekilebilmesini sağlayabilecektir. Bu işlem sayesinde yatağın en derininde bile yer alan kirler sökülüp atılabileceği için, yataklar hijyenik ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilecektir. Antalya Yatak Yıkama firmamız tüm yatak ve koltuk benzeri ürünlerin en uygun şekilde yıkamasını yapabilmektedir.
Yapılan profesyonel işlemler sayesinde yatak eski görünümüne kavuşurken, derinlemesine bir temizlik elde edilebilmiş olacaktır. Firmamız ile irtibata geçilmesi halinde size en uygun, randevu günü ve saati belirlenebilecektir. Yıkama hizmetinde gerekli tüm ürünlerin tedariğini üstlenen firmamız, gerekli durumlarda Antalya’nın tüm bölgelerine hizmet verebilecektir.
YATAK YIKAMA AŞAMALARI

1. Yatak ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
 
2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı yatak şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
 
3. Daha sonra yatak özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
 
4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
 
5. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatağın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi yatak yikama makinasıyla püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.
 
6. Yikama işlemi biten yatağın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.